› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ a1
ponad rok temu ocena: 0%  2
Dobrze ujęte zdjęcie fontanny.Powinna być odnowiona i działać jak przed laty.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eg
ponad rok temu ocena: 0%  1
ale slaby ten fotoreporter paparazzi, nawet na zdjeciu uchwycil kupke piasku a nie cala katedre,zdjecie 2.7, slabo, redakcja prosze o interwencje i dobor kadry...
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.