› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ lolo
ponad rok temu ocena: 0%  3
a jechałem i widziałem i to nie wina golfa tylko astry, a gdzie w ogóle art do zdjęć
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ julek
ponad rok temu ocena: 0%  2
Zapraszam Cię ~ goja do artykułu na http://www.portel.pl/artykul.p... tam jest opisane całe zdarzenie, za szybko wyciągasz wnioski.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ goja
ponad rok temu ocena: 0%  1
o co ja widze NE czyzby oni nie umieja jezdzic he ciekawe zawsze to na NEB sa komenty a tu co . Sory ale NE jezdza coraz gorzej kierowcy jezdza na pamiec albo sa zapewni siebie .
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.