› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ elbląg
ponad rok temu ocena: 50%  3
to jest chyba jakiś żart, nie obrażając dziewczyn ale szanujmy się.. Wydaje mi się, że wrzuciliście złe zdjęcia, bo nie wierzę że jury wybrało te dziewczyny na poważnie..
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomkis
ponad rok temu ocena: 50%  2
Te zdjęcia nie powinny zostać opublikowane, robione bez oświetlenia a często chyba ukosem spod stołu. Rozumiem że nie jest to główna strona www konkursu ale chyba można było poprosić chociaż kilka ( bo to casting ) kandydatek indywidualnie i cyknąć pozowane ujęcie.
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ omen
ponad rok temu ocena: 80%  1
Ale paszczury masakra z rok na rok coraz gorzej
odpowiedz oceń komentarz 12 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.