› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ norek
ponad rok temu ocena: 0%  1
super zdjęcia.Można od razu wywnioskować, że nikt oprócz działkowców nie wyrzucił tam śmieci. Worki po nawozie butelki po napojach i alkoholu. Oczywiście działkowcy grilowali i to są skarby pozostawione po ich imprezkach żeby mniej płacić za wywóz śmieci
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.