› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ Szakal
ponad rok temu ocena: 0%  2
Nie trzymamy karabinu za magazynek oraz pas jest od tego, aby karabin przepasać przez plecy, a nie dla ozdoby.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna 4
ponad rok temu ocena: 0% 1
aby karabin przepasać przez plecy ? jeszcze takiej głupoty nie słyszałem.W czasie strzelania z wolnej ręki pas może służyć do usztywnienia broni ale nie do przepasania przez plecy, bo jest to nie możliwe. Widać że w wojsku nie byłeś!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.