› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ michal.zu
ponad rok temu ocena: 0%  2
Na szczescie zaraz bedzie minitoring i juz nie bedzie odwaznychna dalsze niszczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mam już dosyć wilka
ponad rok temu ocena: 13%  1
niech się wilk weźmie do roboty a nie lansuje razem ze swoimi wickami na przecinaniu wstąg na chodniczkach i parkingach..
odpowiedz oceń komentarz 1 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.