› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ Rajdowiec :)
ponad rok temu ocena: 0%  1
Kurde co za oszołomy ! Ciekawe jakby odpuścił hamulec i próbował uniknąć zderzenia bez wciśniętego hamulca to by mu się udało. Tempe trzymanie hamulca w samochodzie bez ABS prowadzi niejednokrotnie do takich sytuacji. Wiadomo nie każdy urodził się rajdowcem.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.