› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ mała
ponad rok temu ocena: 0%  1
Co za badziewie, kto to pozwala na takie pierdoły.Jedyne miejsce przestrzenne na którym można było pobawić się z dzieciakami w berka ,babinktona,pograc w siatkówkę.A tu na samym śrosku placyku staje badziew.Co to ma być ?!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.