› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ B.P.1
ponad rok temu ocena: 0%  1
Myślałam, że będzie więcej sprzętu. Z kolei wygląd urządzeń ( czemu urządzeń nie pomalowano na kolor np. zielony) oraz funkcjonalność niezbyt zachęca do ćwiczeń. Dlaczego nie wzorowano się na istniejącej siłowni na powietrzu w Parku Reagana w Gdańsku- ładnie, praktycznie itp. Czy siłownia zostanie zdemontowana na zimę? Barbara
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.