› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ bercik
ponad rok temu ocena: 0%  1
Robią i skończyć nie mogą od października dwa razy widziałem ekipę remontową na tym krótkim odcinku browarnej,że rozkopali ,że zabrali większość chodnika to w dodatku nie ma żadnego oświetlenia.Brak organizacji.mieszkaniec browarnej.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.