› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ leon
ponad rok temu ocena: 0%  2
a z czego ten typek żyje? ma jedzenie itp?
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaaaaa
ponad rok temu ocena: 33%  1
Poroniony pomysł! Co sie stanie z tym ala domem za miesiac, dwa. Oblężenie bezdomnych a zimą ofiary zamarznięcia lub spalenia.
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.