› ZDJĘCIA
› UŻYTKOWNIK
› FORUM
~ Al Martino
ponad rok temu ocena: 0%  3
Głupota kierujących Passatem była wielka. Jechali na samym tyle tego tira i jak on ostro pocisnął na hamulec, to wjechali w niego, co zakończyło się tragicznie, bo nie byli przypięci pasami...
odpowiedz oceń komentarz 0 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ktosss
ponad rok temu ocena: 0%  2
Niebawem na sprzedaż będzie. Szkoda ludzi masakra. Passat brawura młodych ludzi i brak wyobraźni. Szpachli też trochę widzę już tam było.
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ canabiszdychaj
ponad rok temu ocena: 0%  1
fajne autko ! biore!!
odpowiedz oceń komentarz 0 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.